a jak to bylo dál…

…a tak jsem tu zas. O pár měsíců starší, něco málo zkušenější. Hodně jsem se toho naučil. Snad jsem i trochu zmoudřel. Výstavy dávám jak se mi zrovna chce ☺ a panička je ze mě občas hotová. Ale ano, získal jsem titul Českého junior šampiona, také i Českého šampiona. Ale to hlavní… všichni kolem mě usoudili že už mám dost rozumu na to, abych se stal otcem. A stalo se. Koncem roku 2023 se v chovatelské stanici Shadow White de Pepa v Ostravě, fence Rajence, která se mi tedy moc líbila ale hlavně moc krásně voněla, narodily čtyři krásné holky. No byl jsem tedy poprvé hrdým otcem. Důkaz o tom všem můžete skouknout ve fotogalerii.

To už jsme ale žili jen ve Frýdku Místku. Domek s tou obrovskou zahradou páníčci prodali už loni. Ale ani doma nebylo nouze o akce různého druhu. Beskydy jsou totiž moc krásné a tak jsme často vyjížděli na dlouhé túry. Jenže na jedné si panička poranila koleno, takže místo do hor jsme jezdili do Kroměříže k ortopedovi na punkce.

Konečně se blížilo léto. A tak jsme hory vyměnili za moře. Zdrželi jsme se tam téměř celý měsíc. Oba dva, já i Daisynka jsme si to velice užili.

Privlaka – Sabinike Chorvatsko

Daisynka s ohledem na svůj vysoký věk byla úžasná. Zvládala horko lépe než já. Neplácali jsme se jen u moře, ale jezdili jsme i po okolí. Mnohokrát to byla ona, co mě zvedala na nohy ať si s ní jdu hrát.

No bylo toho hodně krásného a zajímavého co jsme spolu a také s páníčky prožili. ☺ Když jsme přijeli domů, dětem teprve začínaly prázdniny.

Víte odkud se vzalo logo U dvou kníračů? To bylo tak . Rok zpět jsme pořádali pro děti – vnoučata tábor. A protože jsme potřebovali název, páníčci nás do loga tábora použili. A tak vznikl „tábor U dvou kníračů“. Loni byl jen v rámci bydliště a blízkého okolí. Ale letos se připravoval tábor o něco větší. Vzali jsme ta člověčí mláďata na rekreační areál v hostýnských vrších. Představte si retro chatu, suché WC mimo, no to bylo něco. Ale všechno bylo do puntíku vychytané a akce důsledně připraveny.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.